LV RU

Fotosesija

 

Tiem, kas vēlas kļūt par veselas virknes kvalitatīvu fotogrāfiju īpašnieku, kam patīk pozēt un mainīt savu izskatu – piedāvājam izmantot fotosesijas pakalpojumus. Fotosesijas pakalpojumi maksā 70,00 EUR / 1 stundā, vai 45,00 EUR / 0,5 st.   kas, pārrēķinot uzņemto fotogrāfiju skaitā, cenas ziņā ir daudz izdevīgāk nekā mākslas foto pakalpojumi. Vienas stundas laikā tiek uzņemtas aptuveni 100  fotogrāfijas. Pakalpojumu maksā ir iekļauts:  profesionāla fotogrāfa darbs; fotostudijas fonu un aksesuāru izmantošana; 10 labāko fotogrāfiju digitālā apstrāde; CD disks ar visām fotogrāfijām, kas uzņemtas fotosesijas laikā; un pēc Jūsu vēlmes labāko 10 fotogrāfiju drukāšana formātā līdz 15 х 21 cm.

 

Ja esat izlēmusi/-is iepriecināt sevi vai savus tuviniekus ar labām fotogrāfijām, noteikti iepriekš sazinieties ar fotosalonu, lai vienotos par fotosesijas dienu un laiku. Pārdomājiet iespējamos tēlus, kuros Jūs gribētu sevi ieraudzīt, un apspriediet to kopā ar fotogrāfu.

Iepazīties ar mūsu  fotosesijām Jūs varat sadaļā Galerija.

Fotosalons PRESTIŽS - Fotosesija        Fotosalons PRESTIŽS - Fotosesija      

Fotogēniskuma praktikums

Tātad Jums ir ieplānota fotosesija, kas veltīta dzimšanas dienai, kāzām, jubilejai, izlaidumam u.c. Ļaujiet mums dot Jums dažas rekomendācijas optimālā rezultāta sasniegšanai (pamatā skar sieviešu dzimuma personas).

Kosmētika. Fotosesijas laikā ir viennozīmīgi nepieciešams lietot kosmētiku, pie tam ieteicams izmatot nedaudz spilgtākus toņus, nekā parasti. Tonālais krēms ir sava veida ādas retuša. Uzlieciet to ne tikai uz sejas, bet arī visām pārējām atklātajām ķermeņa daļām. Tas palīdzēs izlīdzināt sejas ādu un noslēpt defektus. Sējai vēlams uzlikt arī pūderi, lai uzņemšanas laikā ar uzliesmojumu nerastos nevēlams spīdums (īpaši vasarā). Kosmētikā nav ieteicams izmantot perlamutra krāsas kosmētiskos līdzekļus (lūpu krāsas, acu ēnas, vaigu sārtumu utt.). Tas var izraisīt nevēlamu atspīdumu. Acu kontūra līnijai nevajadzētu būt pārlieku biezai, jo tas rada pārāk lielu kontrastu. Skropstu tušu drīkst un arī vajag izmantot daudz – tas piešķirs Jūsu skatienam izteiksmīgumu un dziļumu (tikai neizmantojiet spilgtu krāsainu tušu). Taisot melnbaltas fotogrāfijas, nedrīkst izmantot lūpu krāsas tumšajos toņos, jo tādā gadījumā fotogrāfijās lūpas izskatīsies gandrīz melnas. Gaišo toņu lūpu krāsu izmantošana padarīs lūpas baltas. Šeit vajag pieturēties pie „zelta vidusceļa”.

Matu veidojums. Šeit nav nekādu izgudrojumu, vienkārši Jūsu matiem ir jābūt tīriem un sakoptiem frizūrā vai ieveidotiem.

Apģērbs. Neviens, izņemot Jūs pašus nezinās labāk, kas Jums piestāv, tāpēc izvēlieties to apģērbu, kurā Jūs jutīsieties pārliecināti un neatvairāmi.

Tagad, kad Jūsu izskats ir novests līdz pilnībai, pienāk fotogrāfa laiks. Viņa uzdevums ir piemeklēt tieši Jums vislabāk atbilstošus fonus, pozas, apgaismojumu un rakursus. Un lūk, Jūsu priekšā ir fotokameras objektīvs. Ko visbiežāk tajā ierauga fotogrāfs? Nobijušās un saspringtas sejas, kuras patiešām nevar nosaukt par fotogēniskām. Atslābinieties. Iedomājieties, ka esat zvaigzne. Jūs patīkat pašai sev un apkārtējai pasaulei, un tagad ir tieši tās slavas minūtes, kad Jūs brīvi un viegli pozējat objektīva priekšā.

Ticiet mums, tādas fotosesijas rezultāts pārspēs visas Jūsu gaidas.